2-4%

אתה בבעיה ! ניכר שהאשראי שאתה צורך מנוהל באופן שגוי, כך שהמסגרת אינה תואמת לצרכי העסק שלך ולתזרים השוטף.

גובה  אחוז המימון שלך מעיד שיש מקום לשיפור מהותי בניהול האשראי של העסק שלך. מרבית הסיכויים הם שאתה מתקשה בניהול התזרים, מוצא את עצמך בלחץ מול הבנק במועד אחד או יותר במשך החודש ונוהג  לבצע הגדלות אשראי ו/או נוטל הלוואות  לעיתים קרובות

זהו תוצר של חוסר ידע בניהול האשראי או לחילופין אתה שבוי של הבנק בכל הקשור לקבלת אשראי עקב היסטוריה של פעולות שגויות שהתאימו יותר לבנק מאשר לך כלקוח (הלוואות/מחזורי הלוואות/מסגרות לא מתרימות ,חשיפות וכד), ונפוץ מאוד בקרב עסקים. מומלץ ואף נדרש להתייעץ עם גורם פיננסי חיצוני לבדיקת המערך הפיננסי בעסק. יתכן ומסגרת האשראי שלך אינה מתאימה לצורכי העסק ולכן אתה משלם סכומים גבוהים לטובת ההתנהלות שלך. על מנת להבין את מקור הבעיה והשלכותיו אנו ממליצים להיכנס ולקרוא את מאמר הדלתא הנעלמת(היכן מסתתר הכסף שלי ) .

הוצאות המימון הגבוהות  שלך מונעות ממך לפתח את העסק לממש את הפוטנציאל הטמון בו, אתה יכול להגיד את הרווחים שלך בתהליך של מספר חודשים אשר ישפיע על אופן התנהלות העסק שלך לעתיד הרחוק. עליך להחליט עם עצמך האם אתה רוצה להשאר תקוע במקום, לסבול מחריגות במסגרת וטלפונים מהבנק, או לקחת את עצמך למקום יותר טוב בו הרווחים שלך יגדלו והעסק שלך יתפתח.

אל תדחה זאת לרגע האחרון  והתקשר עכשיו על מנת לאתר  את התקלה.

חשוב לזכור!

מכיוון שאחוז המימון מחושב כחלק ממחזור המכירות שעמלת  עליו קשות, כל עשירית האחוז שתחסוך, יועיל לך ויגדיל משמעותית את הרווחים.