מערכת ניהול מועדון לקוחות ושיווק                                          

1.1.1

סנכרון מידע מושלם עם רשימת הלקוחות

מידע הוא חשוב אך שימוש נכון וניצול נכון של המידע  הוא שם המשחק : במועדון הלקוחות ישנן אפשרויות רבות להקמת קבוצות נפרדות לפנייה ממוקדת בהתאם לתחומי עניין מגזרים,מגדרים(גבר/אשה) גילאים ועוד ככל העולה על רוחך

1.1.1

מערך שיווק אפקטיבי ע"י שליחת sms

הפעלת מערך שיווק ומכירות אפקטיבי שעובד עבור העסק שלך 24/7 באמצעות שליחת קמפיינים פרסומיים ,קורסים וניוזלטרים, המייצרים לקוחות חדשים ומכירות ללקוחות הקיימים. את המערכת אפשר לתפעל באמצעות אוטומציה שתעבוד עבורך .

4דפי נחיתה שמביאים תוצאות

יוצרים בקלות דפי נחיתה מקצועיים, עם עיצוב רספונסיבי והתאמה לניידים, טפסי פרטים מעוצבים להגדלת אחוזי הרשמה, שילוב תמונות וסרטוני וידאו, הטמעת פיקסלים של גוגל ופייסבוק ואפשרות חיבור לדף מכירה/ עמוד סליקה לרכישה און ליין.

3מערכת בקרה סטטיסטית מתקדמת

מערכת בקרה מתקדמת וברורה כדי לעקוב ולנתח את ביצועי הקמפיינים , ביצוע אופטימיזציה לתוצאות- מה היו הקישורים המועדפים, כמות הודעת שנמסרו ונפתחו, שעות שיא מומלצות, מפת חום, תכנים נצפים יותר, אחוזי פתיחה ועוד…

5

שירותים משלימים SMS וקורסים

מערכת שליחת מסרוני SMS: עוד כלי שיווק חשובים נוספים להגברת המכירות :  ליצירת קשר אישי ומהיר עם מתענינים ולקוחות קיימים, ומערכת לניהול והפצת קורסים און ליין המסייעת למאמצי מיתוג מקצועי בתחום הפעילות.

קורסים – מערכת לניהול והפצת קורסים און ליין המסייעת למאמצי מיתוג מקצועי בתחום הפעילות. והופכת אותך למקצועי בענף שלך

6

מנגנוני שיווק אוטומטיים

אפשרויות רבות להגדרות דיוור אוטומטיות לחסכון בזמן וייעול השיווק: שליחת מסרים בתאריכים עתידיים, קביעת סדרות דיוור עתידיות ע"פ תכנים וקבוצות מוגדרות, שליחת מסרים אישיים כגון ימי הולדת או חגים, ועוד…

הלקוח הוא הנכס החשוב ביותר של העסק שלך-

                               מה עשית היום כדי לשמר אותו?

  • כידוע לכולם עסק ללא שיווק – אינו יכול להתקיים. יחד עם זאת, מאחר והשיווק הינו כלי להגדלת וקידום מכירות ששה לאמוד את תוצאותיו, עלויות השיווק מכבידות על בתי העסק ולא אחת בעלי עסקים לא יודעים אם "זה בכלל היה משתלם".

  • מערכת דיוור מועדון הלקוחות היא הכלי היעיל והחסכוני לקשר ישיר עם לקוחות והגדלת מכירות.  אך חשוב לזכור שלעלות המועדון יש יתרון משמעותי בשיווק זאת לאור היכולת המדויקת לאמוד את תוצאותיה.

  • מערכת המועדון לקוחות המתקדמת שלנו תסייע לך לקדם את את העסק בעלות נמוכה מאוד ותאפשר לך לשמור על קשר עם לקוחות קיימים ולהוסיף לקוחות חדשים מידי יום.

  • ״הלקוח הוא הנכס החשוב ביותר של העסק שלך״ – שהרי הוא הגורם היחיד שמכניס כסף לעסק.נצל את ההזדמנות לשמר ולשווק למבקרים שהגיעו לבית העסק או לאחת מפלטפורמות השיווק האחרות שלך כגון פייסבוק, אינסטגרם, אתר ועוד.

  • יתרה מכך, מערכת המועדון משמשת גם כלי לפניה ללקוחות פוטנציאלים נוספים שאינם חלק מלקוחותיך על ידי דיוור ישיר ב- SMS.

  • נצל את המערכת ככלי לשיפור השירות והקשר עם לקוחותיך – שלח הדרכות, מידע, מבצעים, ואפילו אחל מזל טוב בימי הולדת ועוד.

  • המערכת הינה ידידותית למשתמש, קלה לתפעול ללא כל הכשרה או ידע מוקדם. בנוסף דאגנו להעמיד לרשותך את מערך השירות והתמיכה שיעניק לך הדרכה אישית לצורך הטמעת המערכת, ייתן מענה לכל שאלה וצורך בפתרון נדרש.

  • יתרון משמעותי – כגוף המייעץ לעסקים אנו כאן עבורך לתת עצה ורעיונות ככל הנדרש בפיתוח מבצעים ורעיונות לקידום העסק והקשר עם הלקוחות שלך.

שירות הלקוחות והדרכה ראשונית למערכת הדיוור בטלפון 072-2220242 בין השעות 09:00 – 16:30