א.מ פיננסים מספקת מגוון שירותים פיננסים לעסקים החל מ-1999

המשרד עוסק בליווי פננסי צמוד לעסקים ומתמחה בהוזלה משמעותית בעלויות המימון.

הנסיון, הידע, המקצועיות ומערכת הקשרים הענפה שפיתחתנו במהלך השנים מסייעת לנו לנהל ולגייס אשראי בצורה הכי נכונה ומדוייקת בהתאמה מושלמת לצרכיי העסק.  עבודתינו נעשית במטרה להפחית את אחוז המימון ובמקביל להגדיל את אחוז הרווח תוך כדי התייעלות ומימוש הפוטנציאל של העסק.

אחוזי ההצלחה הגבוהים של המשרד נובעים לאור תשומת הלב הרבה שאנו מעניקים לכל בקשה תוך התייחסות לכושר ההחזר ולצרכיי האשראי הנחוצים באמת לעסק . 


 מגוון רחב של פתרונות אשראי לטיפול וניהול נכון של הפערים התזרימים בעסק .

הלוואה בערבות המדינה      הלוואה בנקאית      פתיחת/ניוד  חשבון בנק      אשראי חוץ בנקאי מגופים פיננסים

לווי כלכלי      סיוע ממשלתי ומענקים


 אנחנו לא יועצים – אנחנו עובדים עבורך .
בניגוד לשיטה הרווחת משרדנו יפעל עבורך ויעבוד מול הבנק /רו"ח/הנהח"ש משרדי הממשלה ו/או העובדים שלך על מנת לבצע את הפעולות הנדרשות על הצד הטוב ביותר ובאופן מקצועי ביותר ולשחרר אותך לביצוע משימותיך ועבודתך השוטפת !


 מי אנחנו?

%d7%90%d7%a1%d7%a0%d7%aa

אסנת מנדלוביץ – מנכ"ל  וכלכלנית  .בעלת רקע עשיר של 20 שנה מעולם הבנקאות. אסנת  שמשה כיועצת ומבקרת בבנק ישראל וכן יזמה והובילה מהלכים משמעותיים אשר לקחו חלק בשינויים מהותיים בענף  האשראי והפיננסי

סיימון

סיימון רוד- מנהל קשרי לקוחות  – סטודנט לכלכלה שנה ג' 

 

שאדי שוקחה – כלכלן בכיר שאדי שוקחה  BA   כלכלה מנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה. כלכלן ויועץ עסקי בכיר, בעל רקע רחב בתחום המימון והניהול העסקי,שאדי שהיה נציג קרן ערבות המדינה בצפון ובמרכז ליווה  אלפי עסקים בגיוס אשראי בערבות מדינה כאנליסט מטעם הקרן . משמש כמדריך בקורסי יזמות עסקית של מעוף  ומשמש כרכז ומדריך קבוצות בענייני כלכלה , שיווק ומימון   .לשאדי ניסיון רב שנים בעבודה במערכת הבנקאית כרפרנט במח' אשראי עסקי ראלי ומערכת קשרים ענפה מול גורמים ומוסדות מוניציפאליים וממשלתיים .


מלכודת ההלוואות !!! שימו לב !!!
   תנאים טובים או לא כל הלוואה צריך לשלם …

לא בהכרח הלוואה היא מה שבית העסק שלך זקוק לו . העמסה של תשלומי הלוואות על תזרים עלולה להוות בעיה חמורה בהמשך הדרך.  מידי יום אנו פוגשים לקוחות שקיבלו המלצה לקחת הלוואה חוץ בנקאית לצורך כיסוי הפערים התזרימיים . לאחר בדיקה מקיפה אנו מגלים כי הפערים נובעים ממסגרות אשראי שאינן תואמות את צרכי העסק ו/או ניהול אשראי לא תקין וכד' . ניתן לגשר על פערים אלו בדרכים שהינן זולות יותר ומספקות מענה ארוך טווח ולאו דווקא זמני.  צור קשר עכשיו לבחינת צרכי האשראי ויכולות ההחזר של העסק שלך ותן לכלכלנים מקצועיים לקבוע את מסלולי האשראי הנכונים עבור ה עסק שלך ולהוביל לשינוי אמיתי .


 

logo_90 יעוץ כלכלי המותאם במיוחד לעסק שלך